בית הספר הבינלאומי למודעות עצמית

נגן וידאו

מי אנחנו?

אנחנו שמים את האדם ואת ההתפתחות האפשרית לו -
במרכז.

אנו ארגון מוביל בתחום החינוך, ההדרכה והאימון, 3 עמודי התווך עליהם מבוססת הצמיחה האנושית. אנו שמים את המודעות העצמית במרכז כל אחת מהתוכניות שלנו כדי לסייע לתלמידים, מורים, מחנכים, הורים, אנשי מקצוע, יזמים, עובדי תאגידים וכל אותם אנשים המעוניינים לפתח מיומנויות וידע ב-8 תחומי החיים: בריאות-רוח, עבודה-כלכלה, חברות-קהילה, מערכות יחסים-משפחה.                                                

מה אני באמת רוצה?

מה חשוב לי?

מהן השאיפות האינטימיות והעמוקות ביותר שלי?

ברוכים הבאים. אנו ארגון המוקדש לתמיכה באנשים הן מבחינה אישית והן מבחינה מקצועית, תוך שימת מודעות עצמית במרכז תשומת הלב שלנו. הקורסים והתכניות שלנו מובלים על ידי מאמנים מוסמכים ביותר, שמשתמשים בטכניקות יעילות כדי לעזור לאנשים להפוך לגרסה הטובה ביותר של עצמם. הגישה שלנו מתמקדת בצמיחה אישית ומקצועית, תוך מתן הכלים והכישורים הדרושים להתמודדות עם אתגרי החיים בצורה יעילה ובונה. הלקוחות שלנו לומדים להכיר את עצמם טוב יותר, מגבירים את המודעות שלהם וזוכים להבנה גדולה יותר של עולמם הפנימי והעולם החיצוני.

רמות הוויה

גוּף

זהו הרכב הפיזי שלנו שדרכו אנו חיים ומתקשרים עם העולם. טיפול בגופך ומודעות לגופך חשובים לבריאותו הכללית של האדם ולרווחתו.

רגש

הם הסנטימנטים והתגובות הפנימיות שאנו חווים בתגובה לחוויות החיים. ניהול רגשות חשוב לרווחה פסיכופיזית ולתפקוד יחסי טוב.

מחשבה

זהו מכלול התהליכים הקוגניטיביים המאפשרים לנו לחשוב, להבין ולהגיב. פיתוח מודעות גדולה יותר למוח ולמחשבות שלך חשוב לצמיחה אישית.

רוּחַ

זהו ההיבט העמוק ביותר של הקיום שלנו, שיכול להיות קשור לחיפוש אחר משמעות ותכלית בחיים. פיתוח מודעות גדולה יותר לרוח חשובה כדי למצוא מחדש את האמת שלך.

בית הספר הבינלאומי למודעות עצמית למען התפתחותו ההרמונית של האדם

בית ספר קבוע לכל מי שמפנה את תשומת ליבו לתהליכי ומשמעות החיים.

זהו מסלול מחקרי נפלא היוצר נקודות מבט והבנות חדשות, המניע עמוק את המשתתפים ומנחה אותם לתת משמעות אחרת לחיי היום-יום.

מימוש קיומו של העולם הפנימי, ייחוס הערך הנכון לחיים, חיפוש אחר המשמעות העמוקה של הדברים, הערכת אנשים, הכרה ביופי והרמוניה, התמודדות עם השאלות הגדולות הגלומות בטבע האדם, אלו הם הנושאים העיקריים של החקירה של מפגשים של בית הספר למודעות עצמית להתפתחות הרמונית של האדם. 

Icosahedron

באמצעות פילוסופיה, אמנות, מדע וכלכלה, המעגל האצילי של האבולוציה האנושית, אנו מציעים שיטות רוחניות, תשומת לב וטכניקות צמיחה אישית כדי לעזור לאנשים לפתח מודעות גדולה יותר לעצמם ולסביבתם, לשפר את איכות החיים ולשפר מערכות יחסים אישיות ומקצועיות.

up